Vernadsky Challenge by Max Polyakov чекає новаторів і практиків

02.09.2015 00:00

"Будь-яка досить розвинена технологія не відрізняється від магії".

За будь-яким успішним проєктом стоїть наполеглива праця і віра в свої сили. Кращі інноваційні ідеї, професійний підхід і бажання втілити їх в життя завжди оцінюються по достоїнству. У цьому переконалися учасники першого щорічного конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge, який відбувся в квітні 2015 року.

Сім'я Noosphere не зупиняється на досягнутому і продовжує шукати інноваційні ідеї, які здатні змінити світ. 1 вересня 2015 року розпочався прийом заявок на другий щорічний конкурс Vernadsky Challenge.

Noosphere Engineering School запрошує своїх студентів і випускників взяти участь у конкурсі і на практиці довести, що їхня ідея і підхід в її реалізації варті уваги експертів конкурсу.

Кращий проєкт отримає інвестиції, професійну експертизу і доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere Ventures в еквіваленті 1 мільйон гривень.

Для участі в конкурсі необхідно завантажити заявку на сайті vernadskychallenge.com, заповнити її та надіслати на пошту: [email protected]. Прийом заявок триватиме до 1 березня 2016 року.

Бажаємо успіху і чекаємо від вас технологічних рішень, які здатні стати чарами!