Додаток "Моя поліція" вже є на Android

01.09.2016 14:56

24 серпня розробники Noosphere Engineering School запустили в Google Play додаток "Моя поліція". Тепер з його допомогою можна відправити сигнал SOS одним кліком, оцінити роботу поліцейських, залишити скаргу або відгук про конкретного співробітника, а також читати новини або шукати найближче відділення на інтерактивній карті.

Щоб запустити програму, потрібно зареєструватися і дати йому дозвіл на здійснення дзвінків і SMS, а також доступ до геолокаційних даних. Після цього користувачеві стануть доступні основні функції, зокрема, кнопка SOS, довге натискання на яку відправляє екстрений сигнал тривоги на гарячу лінію поліції. Однак, користуватися нею потрібно лише у випадках смертельної небезпеки.

У додатку також можна знайти докладні інструкції про те, як діяти в разі, якщо ви потрапили в ДТП або стали свідком порушень чи злочинів. На інтерактивній карті можна знайти найближче відділення поліції з інструкціями, як дістатися. Ще однією цікавою функцією програми є оцінка роботи поліцейських. Якщо ви хочете поскаржитися або похвалити роботу конкретного патрульного, досить ввести номер його жетона, залишити оцінку і відправити фідбек.

Патрульна поліція Дніпра виступила партнером ініціативи. Відповідно, поки додаток працює тільки для жителів Дніпра, проте незабаром ми сподіваємося підключити й інші міста.

«Сподіваємося що за результатом роботи ми сядемо за стіл переговорів з керівництвом патрульної поліції України. У планах на найближчі запуски Львів, Харків, Запоріжжя, Київ, Одеса. Ми хочемо запустити роботу програми в усіх містах, де є патрульна поліція», - розповів виданню AIN керівник проєкту Дмитро Подворчанський, додавши, що запуск нових міст буде залежати від бажання начальників патрульної поліції кожного міста впроваджувати інновації.
Поки додаток ви можете скачати тільки на Android, але скоро стане доступна також і IOS-версія. Слідкуйте за нами в соціальних мережах і будьте в курсі всіх новин!