Перший рік Noosphere Engineering School: яким він був

29.12.2014 18:23

«У реальному житті головне - результат. Все інше значення не має ».

Хороші результати - це те, чим може похвалитися Noosphere Engineering School. Добігає кінця 2014 рік, і ми хочемо підсумувати наші успіхи і досягнення за цей період.

Ми запустили 2 лабораторії - «Проблематика створення ІТ-систем» і «Робототехніки і електроніки», участь в яких взяли 84 студенти і аспіранти. Учасники наших програм згенерували величезну кількість ідей (слідуючи напуття директора Noosphere Engineering School Тетяни Буланої, кожен учасник команди щодня вигадував по 5 оригінальних ідей) і презентували 15 інноваційних проєктів. 6 команд програми «Мікроконтролерні пристрої» з лютого реалізовуватимуть свої задумки в нових лабораторіях Noosphere Engineering School, оснащених високотехнологічним обладнанням.

Деякі випускники не упустили свій шанс і вже є співробітниками компанії Noosphere.

За цей рік Noosphere Engineering School підтримала ряд конкурсів: «Студент року», математичний турнір «Еврика», European BEST Engineering Competition, спонсорувала поїздку студента Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю Андрія Селіванова на Всеукраїнську літню комп'ютерну школу «Олімп».

Ми віримо, що наступний рік буде не менш насиченим і продуктивним. Всім нашим студентам, нинішнім і майбутнім, менторам і партнерам, ми бажаємо інноваційних відкриттів, надихаючих ідей і успішних проєктів. Слідкуйте за нашими успіхами!