Noosphere Engineering School нагородили золотою медаллю

19.03.2018 15:53

15-17 березня 2018 року команда Інжинірингової Школи спільно з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара взяла участь у Дев'ятій міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади" і Сьомій міжнародній виставці освіти за кордоном "World Edu" в Києві.

Представники ГО “Асоціація Ноосфера", спільно з співробітниками Університету, продемонстрували результати впровадження проектно-орієнтованого навчання, яке здійснюється під керівництвом експертів Інжинірингової Школи на базі класичного ВНЗ.

Учасники, серед яких були присутні провідні університети, академії, інститути, наукові установи, культурні представництва, департаменти освіти, фонди і асоціації, представили свої досягнення і поділилися досвідом у реформуванні освіти, розширенні міжнародного співробітництва, створенні інноваційних програм і рішень для підвищення ефективності освітнього процесу.

Серед 653 робіт золоту медаль виставки отримали співробітники Noosphere Engineering School у тематичній номінації "Впровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення і підвищення ефективності освітнього процесу".

Тема проекту-переможця - "Взаємодія бізнесу і науки, на прикладі Noosphere і Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара", авторами якого стали Тетяна Буланна, представник Інжинірингової Школи та викладач факультету прикладної математики, а також Юрій Ткачов, завідувач кафедри космічних інформаційних технологій.

Крім того, команду Школи нагородили сертифікатом "Якість наукових публікацій" відповідно до рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Першість Noosphere Engineering School стала особливо цінною, так як у цьому році на виставці було представлено понад 750 освітніх та наукових установ з 25 регіонів України та 12 країн світу: Болгарії, Грузії, Іспанії, Канади, Китаю, Латвії, Молдови, Польщі, Словаччини, США і Чехії.

Представники Інжинірингової Школи обговорили перспективні напрямки співпраці з колегами зі Словаччини (Технічний університет в Кошице), і в недалекому майбутньому разом почнуть розвивати проекти в сфері космічних розробок.

Слідкуйте за анонсами!