Як не стати маріонеткою? Основи інформаційної гігієни від Noosphere Engineering School Cherkasy

11.10.2022 12:30

Щоб ефективно протистояти негативним інформаційним впливам, варто оперативно підвищувати рівень інформаційної безпеки й ставати більш самодостатніми та свідомими громадянами.

Інформаційна обізнаність і вміння розпізнавати ворожі інформаційно-психологічним впливам – важливий SoftSkill сьогодення. Тому запрошуємо молодь України прокачати цю навичку на безкоштовному воркшопі від Noosphere Engineering School Cherkasy.

Реєструйтесь за посиланням: forms.gle/fBrb4DAzZHGbEE6g6

Тема воркшопу: "Як не стати маріонеткою. Основи інформаційної гігієни для молоді"

Ми розглянемо реальні кейси та навчимо розпізнавати застосування методів психолінгвістики та соціолінгвістики з метою маніпулюванні свідомістю. Ви здобудете знання і навички поводження з інформацією, яка має ознаки інформаційно-психологічного впливу.

Ви навчитесь:
- виявляти фейки чи необ’єктивну інформацію;
- знаходити ознаки деструктивного інформаційно-психологічного впливу;
- відокремлювати негативний вплив від конструктивного.

Початок: 20 жовтня, 16.00
Місце проведення: онлайн [ZOOM]

Чому це важливо?
Сучасна молодь не уявляє свого життя без соціальних мереж та Інтернету. Переважна більшість з нас живе в режимі онлайн. Війна в Україні та прояви нестабільності у світі накладають відбиток на правила користування інформацією.

Участь безкоштовна після реєстрації: forms.gle/fBrb4DAzZHGbEE6g6

 


Захід відбувається в рамках тижня програмування ЄС та ініціативи Meet and Code, що впроваджується за підтримки Ресурсного центру ГУРТ (портал суспільно активних громадян) у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Stifter-helfen der Haus des Stiftens за фінансування SAP ®
#meetandcode
#codeEU
#sap4good