Макс Поляков і Леонід Кучма в Інжинірингової школі

22.09.2015 12:32


"Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого"

Noosphere Engineering School виховує лідерів на прикладі реальних керівників.

18 вересня в гостях у Noosphere Engineering School побували Макс Поляков, засновник Noosphere, і Леонід Кучма, другий Президент України.

Михайло Рябоконь, співзасновник Noosphere Engineering School, презентував школу, розповів про діючі програми та познайомив з реальними розробками студентів. Так, гості змогли оцінити лабораторії школи, оснащені всім необхідним обладнанням; квадрокоптер, який студенти школи збирали і програмували своїми руками; програму для автомобільного пристрою BlackCat, яка в разі аварії зможе самостійно повідомити про ДТП і викликати допомогу; CamTouch - розробку фіналіста конкурсу Sikorsky Challenge Андрія Коноваленко в співпраці з фахівцями Noosphere. Не залишився без уваги і наш унікальний співробітник - робот NAO, який за традицією привітав гостя і станцював танець.

"Сьогодні головне для України, щоб не відставати в світовому прогресі, приділяти увагу не тільки гуманітарній освіті, а й техніці і технологіям. Я думаю, що ці студенти ще скажуть своє слово. Я побачив серед них генеральних конструкторів і, можливо, нового Янгеля" - поділився Леонід Кучма.