Студенти презентували ідеї на мільйон

01.07.2015 18:18

"Зараз я вам презентую проєкт, який принесе нам мільйон доларів!" - з цієї фрази розпочав свою презентацію студент третього набору програми "Проєктний менеджмент" Руслан Халілов. Він став одним з кращих студентів свого набору, а проєкт його команди посів перше місце на презентації проєктів.

25 червня відбувся пітчинг третього набору програми "Проєктний менеджмент" Noosphere Engineering School. З описом деяких проєктів ми знайомили вас на нашому сайті в новинах з хештегом #pm_ideas.

Стартапи оцінювали судді - ментори програми і фахівці компаній Noosphere - Юрій Лецер, COO Maxima Labs, Микита Платоненко, COO Real.Me, Дмитро Майданюк, COO Databrain, Антон Ящук, Analyst Databrain, Валерія Чіненна, Recruiter Noosphere. Судді були щедрі не тільки на похвали, а й на критику. Чого тільки варті коментарі Юрія Лецера: "Відчуваю себе Станіславським і хочу прокричати самі знаєте що ...", "Проєкти краще робити, а не вирішувати ...". "Було трохи страшно, коли Юрій змінювався в особі. Здавалося, що "ляпнув"щось не те. Але в підсумку все виявилося добре!" - поділився Руслан Халілов.

Але, не дивлячись ні на що, ідеї команд отримали високі оцінки від журі і місця розподілилися наступним чином:

1 місце - мізкотренажер "BrainCombat" (команда "Big Size"). Це мобільний додаток, який дозволить "прокачати" свій мозок і побитися розумом з іншими користувачами за допомогою участі в турнірах.

2 місце - пристрій "SmartAir" (команда "Програмісти легкої поведінки"). Ідея проєкту полягає в створенні системи, яка включає в себе пристрій, інтегрований з сайтом і мобільним додатком. Сервіс допоможе відстежувати і контролювати рівень шкідливих для людини домішок в повітрі (СО2, СО, метан-бутан).

3 місце - проєкт "ЛІКар" (команда "ЧИРИ"). Мобільний додаток, яке дозволить вести моніторинг показників людського організму в віртуальній карті - особистому кабінеті користувача. Також з його допомогою можна буде знайти потрібного/вільного лікаря в базі даних програми по рейтингу і відгуками, записуватися на прийом.

Кращими студентами третього набору програми "Проєктний менеджмент" стали: Денис Руденко (команда "BigSize"), Руслан Халілов (команда "BigSize") і Денис Коваленко (команда "Програмісти легкої поведінки"). Вони отримали золотий, срібний і бронзовий сертифікати відповідно.
З презентаціями всіх команд ви зможете ознайомитися на сторінках Noosphere Engineering School в соціальних мережах найближчим часом. Бажаємо всім учасникам успіхів у реалізації своїх ідей!