Спільний проєкт переможців NASA Challenge і планетарію

23.11.2018 12:33

23 листопада в Noosphere Engineering School відбулася зустріч представників Дніпровського планетарію і молодих винахідників, які стали переможцями міжнародного космічного хакатону NASA Space Apps Challenge в Дніпрі.

Команда з трьох студентів запропонувала серію навчальних відеороликів про космос під назвою Worth a thousand words. Учасники створили і озвучили відео про Сонце на основі відкритих даних NASA. Команда вважає, що такий формат дозволить поширювати інформацію про результати досліджень NASA у цікавому форматі і допоможе людям дізнатися більше про нашу планету, навколишнє середовище та космос.

Асоціація Noosphere вірить у перспективність і користь проекту і запропонувала використовувати напрацювання в Дніпровському планетарії, для чого і організувала зустріч команди з Людмилою Марченко і Юлією Риженко, представниками планетарію в Дніпрі. В результаті зустрічі сторони прийшли до домовленості, що команда студентів з ДНУ імені Олеся Гончара зніме навчальні ролики на космічну тематику для Дніпровського планетарію, щоб популяризувати знання про наш всесвіт серед дітей та молоді.