MISU (Медична Інформаційна Система України) — новини стартапу

06.04.2021 12:09

2 квітня на Ukrainian Startup Fund пройшов потужний Pitch Day, у якому змагалися 11 команд.

Місто Рівне та Інжинірингову школу Noosphere представив медичний стартап MISU (www.misu.in.ua)
MISU — медична інформаційна система, яка моніторить ваше здоров'я та здоров'я ваших рідних на відстані та сповіщає про ймовірність критичних ситуацій заздалегідь! Система MISU покликана справді рятувати життя.
 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Система MISU складається з мобільного додатку та smart-гаджету. Додаток MISU абсолютно безкоштовний та готовий для завантаження як під Android, так і під IOS. Розумний гаджет (браслет чи годинник), слідкує за вашим здоров'ям у режимі 24/7. Такий гаджет можна замовити додатково (більше Інформації про це — на www.misu.in.ua).

"За перший місяць роботи (березень 2021) понад 400 людей вже користуються системою. І вже за два тижні команда MISU розгорне систему на базі кількох державних лікарень України."
— розповідає засновник стартапу Володимир Шевчук.


ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Подібного рішення, яке дозволяє доступно, просто та легко слідкувати за здоров'ям та запобігати хворобам рідних на відстані заздалегідь, не має. Це надактуальна проблема, тим паче в період пандемії Covid-19.

Наприклад, якщо у ваших батьків часом високий тиск і вони знаходяться далеко від вас, що можливо зробити в такій ситуації? Або ж в когось є ризик виникнення хвороби серця, астматичних чи епілептичних епізодів? Як допомогти рідним? У цих випадках MISU допомагає слідкувати за змінами в роботі серця й іншими показниками, і повідомляє Вас та рідних про динаміку змін до того, як може виникнути серйозна проблема зі здоров'ям.

Система MISU не потребує додаткових дій чи приладів. Ви одягаєте smart-браслет чи годинник, з'єднуєте його з мобільним додатком і живете повним життям. Якщо виникатимуть ризики для вашого здоров'я, система сповістить вас, ваших рідних та вашого лікаря. MISU створено за підтримки одних із найкращих лікарів України. Це надзвичайно доступно і може врятувати життя вже зараз. Користуйтеся та будьте здорові.


PROGRESS BAR

На наступний день після пітчу на Ukrainian Startup Fund до авторів MISU звернулися представники Франції та Скандинавії, зацікавлені у розвитку проєкту.

Нагадаємо, стартап MISU розвивається у Noosphere Engineering School на базі Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП). Бажаємо цьому стартапу успіху та всебічного розвитку.
 


P.S. Слідкуйте за новинами стартап індустрії України та світу на телеграм-каналі Ukrainian Startup Fund (https://t.me/usfofficial)