Міжнародна тренінг-конференція

15.11.2019 00:00

13 листопада у дніпровській лабораторії Noosphere Engineering School відбулася секція Міжнародної тренінг-конференції "Організація заходів безпеки, протидії та реагування на надзвичайні події на сході України".

Україна у співпраці із лікарнею Мечникова та Гарвардською гуманітарною ініціативою і за активної підтримки програми НАТО "Наука Заради Миру та Безпеки". Захід відбувається у співпраці з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара, ГО "Асоціація Ноосфера", Noosphere Engineering School та ін.

Цілі заходу:

1. Навчити учасників реагувати на РХБ загрози (радіаційні, хімічні, біологічні) та проінформувати про новітні технології безпеки у зоні конфлікту в Україні.

2. Створити мережу потенційних викладачів та технічних фахівців, які зможуть навчати інших медичних працівників та науковців у цьому регіоні.

3. Налагодити контакт між українськими фахівцями з передових технологій та міжнародними консультантами, щоб поширювати їхні ідеї та розвивати навички.

4. Розробити для інших країн-партнерів НАТО типовий шаблон підготовки, що буде використовуватися у поточних та майбутніх конфліктах.

Із доповідями виступили Дмитро Подворчанський із Моя Поліція - My Pol, лідер проекту WheelKeep Павел, та керівник рівненської локації Noosphere Engineering School  Ольга Степанченко. Про використання даних БПЛА для відображення та побудови 3D-моделей. Накладання даних із БПЛА, супутників та Лідара для стратегічного та тактичного аналізу, доповів Олександр Ведмедь.