Курс "Generation 3D" для старшокласників успішно завершено!

22.10.2018 12:57

19 жовтня на базі Noosphere Engineering School завершився курс 3D-моделювання для старшокласників "Generation 3D".

Освітні заходи пройшли в рамках ініціативи "Meet and Code", що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe і Haus des Stiftens gGmbH, за фінансової підтримки SAP.

Партнер курсу: кафедра космічних інформаційних технологій Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Навчання пройшли 36 учнів від 12 до 17 років і 2 вільних слухача - викладачі Дніпровського ліцею інформаційних технологій при ДНУ.

Учні вивчили теоретичні основи і отримали практичні знання за напрямками:

  • 3D-проектування
  • Побудова найпростіших 3D-об'єктів
  • Конструкція 3D-принтера
  • Підготовка CAD-моделі і її друк на 3D-принтері

Курси завершилися урочистим врученням сертифікатів та презентацією роздрукованих на 3D-принтерах проектів слухачів. Серед конструкцій, які учні вперше спроектували: ваза, підставка під мобільний телефон, підставка під ручку, шахова фігурка, брелок у вигляді черепа, корпус для флешки і багато іншого. Крім цього, на 3D принтері були відтворені об'ємні текстові моделі #codeEU і #meetandcode.

В результаті навчання співробітники і ментори Школи надихнули 36 школярів до подальшого вивчення кодування і 3D-друку, а також допомогли учням оволодіти навичками розробки 3D-моделей, використання 3D-принтера.

Ми пишаємося, що ГО Асоціація Noosphere, партнерська кафедра і всі учасники приєдналися до міжнародних ініціатив - до Тижня кодування ЄС і Meet and Code!