Реалізовано проєкт «Дитячий лікар на війні»

21.03.2022 15:17

Окремий напрям діяльності Noosphere Engineering School під час війни росії з Україною стала розробка, популяризація та технічна підтримка телеграм-бота «Дитячий лікар на війні»

“Чимало дітей України опинилися без доступу до медичних послуг через навалу російських окупантів. Тому ми створили бот «Дитячий лікар на війні», адже життя і здоров'я кожної дитини – це найдорожча цінність для адекватних людей!” – розповідає Тетяна Єременко, PR координаторка Noosphere Engineering School.

Завдяки боту батьки можуть отримувати безоплатну онлайн-допомогу від дитячих лікарів з усієї України. Сервіс надає консультації таких фахівців: педіатр, отоларинголог, ортопед-травматолог, невролог, дерматолог, психолог, кардіолог, гастроентеролог та інші. Лікарі-волонтери мають змогу залишатися на зв’язку з тими, хто потребує допомоги і надавати консультативну допомогу у зручний для них час. 
Інструкції з користування ботом викладені тут.


ТРОХИ СТАТИСТИКИ, ЯКА НАДИХАЄ

Станом на 21 березня 2022, можемо сказати:

  1. Українські лікарі сильні, ще й з великим серцем!
  2. Наразі у системі зареєстровано 299 лікаря-волонтера і кількість колег, готових допомогти, постійно зростає.
  3. Команда лікарів вже відгукнулася на 2089 запитів про допомогу! 

Слава лікарям України!


ПРО КОМАНДУ

Ідея створення бота належить Владиславу Володимировичу Настека.
Команда проєкту: розробник – PHP-developer, батько двох дітей і просто хороша людина, який сором'язливо побажав лишитися noname; дизайнер: Іван Загорулько, студент 2 курсу КПІ, заступник керівника NES у КПІ ім. Ігоря Сікорського; PM – Тетяна Єременко.

Інформаційно проєкт вже підтримали: телеканал «ДОМ», Центр протидії дезінформації при РНБО України (на телеграм-каналі Центру), БФ «Школа майбутнього»


Посилання на бот: t.me/childrens_doctor_at_war_bot


Щодо розвитку проєкту: команда вже готує бота для дорослих пацієнтів, який також буде діяти безкоштовно на для громадян України до завершення війни (тобто до повної перемоги України!)