24 серпня запуститься додаток "Моя поліція"

02.06.2016 00:00


Команда Noosphere Engineering School під керівництвом Дмитра Подворчанського розробила додаток "Моя поліція". Це безкоштовний мобільний додаток, який встановлюється на смартфон і дозволяє громадянам брати активну участь в роботі поліції.

"Моя поліція" виконує такі функції:

  • Моніторинг роботи поліцейських. Користувачі програми можуть оцінити роботу поліцейського за п'ятибальною шкалою, а також залишити анонімний відгук. Для цього достатньо ввести номер жетона поліцейського в спеціальному полі і залишити свою оцінку. Оцінювання роботи поліцейських покликані допомогти боротися з формами корупції і перевищення повноважень в поліції.
  • Активний свідок - функція, яка дозволяє громадянам встановлювати факти правопорушень за допомогою фото- та відео-фіксації і доводити інформацію до правоохоронних органів.
  • Карта відділень поліції і швидкої допомоги. Інтерактивна карта дозволить користувачам відшукати найближче відділення, куди можна звернутися за допомогою.
  • SOS - в разі, якщо громадянин вимагає екстреної допомоги, він може скористатися кнопкою "SOS", відправивши запит на гарячу лінію поліції.
  • Інструкція спілкування з поліцейськими підкаже громадянам, як правильно вести себе в тій чи іншій ситуації, а також як повинні вести себе представники поліції.
  • Актуальні новини поліції. У додатку "Моя поліція" можна буде ознайомитися з останніми новинами української поліції.

На даний момент розроблено мобільні додатки для смартфонів, які працюють на платформі Android. На черзі - розробка програми для IOS. Запуск програми "Моя поліція" в широке застосування заплановане на 24 серпня 2016 року.

За посиланням доступний для перегляду прототип програми "Моя поліція" (рекомендовано для перегляду з ПК).