Welcome to Noosphere Engineering School KPI. Відкриття оновленої лабораторії на базі у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

19.12.2023 14:40

Не зважаючи на повномасштабне вторгнення ми завершили облаштування локації Noosphere Engineering School KPI в межах договору про співпрацю з ГО «Асоціація Noosphere» та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Отже, 14 грудня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулась значна для нас подія — відкриття оновленої науково-технічної лабораторії на базі ключового технічного вишу столиці. Осучаснене й обладнане приміщення площею 200 м² повністю готове до нових звершень, крутих студентських проєктів, цікавих хакатонів, наукових конференцій тощо. 

«Це довгоочікувана подія. Попри усі перепони на шляху, пандемія коронавірусу та повномасштабне вторгнення росії в Україну, студенти все ж таки отримають можливість для всебічного інженерного розвитку» — так прокоментував відкриття Іван Загорулько, проєктний координатор Інжинірингової школи Ноосфера КПІ ім. Ігоря Сікорського. — «Протягом 2 років Інжинірингова школа Noosphere була присутня в університеті, за цей час було реалізовано десяток студентських проєктів. Наразі студенти вже мають місце для спільної проєктної розробки, проведення заходів і брейнштормів. Деякі з проєктів завершили свою роботу на рівні прототипів, а деякі дійшли вже до рівня мінімальножиттєздатного продукту й можуть просуватися далі — комерціалізувати напрацювання»

Лабораторія Noosphere Engineering School KPI відкрита на факультеті електроніки та радо вітатиме для всіх охочих долучитися до створення інноваційних проєктів. Локація обладнана для комфортної роботи над технологічними проєктами, а ще тут впроваджено концепт розумного будинку — з телефону можна керувати процесами в лабораторії: доступний контроль освітлення, клімат-контроль, полив рослин, керування пристроями та інше. 

«Долучитись до лабораторії можуть усі, хто мають ідеї високотехнологічних продуктів, а також освітніх, соціальних і проєктів з інноваційною складовою. Також це можуть бути прогресивні студенти, магістри, аспірантури й ентузіасти, які бажають доєднатися до вже наявних команд або віднайти ідею власного проєкту», — додав пан Загорулько.

--
Вітаємо студентів КПІ та й усього Києва з появою нового “місця сили” для молодих інженерів, винахідників, проєктних менеджерів і просто проактивних людей, які воліють втілювати інноваційні ідеї та підвищувати технологічний суверенітет України.

Всі — welcome до нас! Лабораторія Noosphere Engineering School KPI відкрита за адресою:
12 корпус КПІ ім. Ігоря Сікорського, вул. Академіка Янгеля 9/16, аудиторія 301
Контакти для зв'язку: +380685506700, або @ivan_zahorulko (у телеграм)