Президент України завітав до Інжинірингової школи Noosphere

02.10.2020 00:00

1 жовтня 2020 року лабораторію Інжинірингової школи Noosphere у м. Рівне відвідав президент України Володимир Олександрович Зеленський.
 

ЯК ІНЖЕНЕРИ ПРИЙМАЮТЬ ПРЕЗИДЕНТІВ 

Першу особу супроводжував ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Степанович Мошинський, який розповів про діяльність лабораторії та цілі і завдання, які стоять перед усією мережею інноваційних лабораторій Noosphere Engineering School – створити в Україні дієвий майданчик для кооперації між освітою, наукою і бізнесом та спільної роботи над передовими проєктами у різних галузях. 

Багато говорили з Президентом про інноваційні проєкти українських студентів та про важливість тримати руку на пульсі світових стандартів освіти. Під час екскурсії лабораторією ми навели приклад доктора економічних наук, підприємця та мецената Макса Полякова, який ініціював відкриття науково-технічних лабораторій Noosphere Engineering School.

Понад 6 років він всебічно підтримує студентські технологічні стартапи, допомагає розвитку інженерного потенціалу та підприємницького хисту студентів і молодих науковців. Макс Поляков має непересічне бажання підтримувати талановиту українську молодь та надає вишам реальну можливість набути досвід, характерний для світових лідерів STEM освіти. Таке ставлення має бути прикладом для тих, хто любить нашу країну, бажає їй розвитку та процвітання. 

Також були згадані проблеми та перспективи космічної галузі у світі та в Україні, зокрема обговорили можливість побудови платформу для запуску ракети з території України. Президент підтримав думку про необхідність створення вітчизняного стартового ракетного майданчика. 

На завершення зустрічі студенти лабораторії подарували Володимиру Олександровичу пам'ятний подарунок – портрет президента, виконаний за технологією 3D-друку на принтері, який зібрав власноруч студент Камії-Максимом Теа (фото див. далі)

 

--
Зустріч відбулася в рамках форуму "Стан та проблематика водних ресурсів", який пройшов у Національному університеті водного господарства та природокористування під час візиту Президента до Рівного. Організаторами форуму виступили Рівненська ОДА та університет.

На форумі Віктор Степанович Мошинський розповів про плани щодо цифровізації досліджень та наукових розробок у профільній сфері діяльності НУВГП – проблематиці водних ресурсів України. До розвитку даного напрямку обов'язково буде залучено і нашу науково-технічну лабораторію, що успішно діє на базі цього провідного вишу