Запрошуємо школярів Черкас приєднатись до заходів тижня програмування ЕС

03.10.2019 13:38

ГО Асоціація Ноосфера та Noosphere Engineering School у Черкаському державному технологічному університеті долучилися до заходів в межах тижня програмування ЄС та ініціативи Meet and Code, що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Тож 18 і 19 жовтня на базі Noosphere Engineering School у м. Черкаси (бул. Шевченка, 460) відбудеться дводенний workshop з робототехніки для школярів 8-16 років, учасники якого зможуть долучитися до будівництва комфортного, безпечного, інноваційного міста майбутнього, склавши та запрограмувавши власного робота для виконання певного завдання в тематиці «Smart cities».

Запланований захід пов’язаний з тематикою сезону FLL 2019-2020 “CITY SHAPER – формуй місто”. Використання освітньої робототехнічної платформи LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 дозволить учасникам легко і просто вдосконалити свої знання в галузі інженерії, програмування та навколишнього середовища, виконати поставлені навчальні завдання і розвинути важливі для XXI століття навички та вміння.

Найцікавіше – в ролі тренерів будуть учасники команди «KiborgsUA», неодноразові переможці всеукраїнських, європейських та світових змагань з робототехніки!

Під час заходу школярі:

  зможуть скласти та запрограмувати автономного робота для виконання місій в контексті проблематики великих міст;

матимуть можливість створити власний унікальний програмний код, що дозволить найуспішніше виконати місію;

зрозуміють специфіку програмування роботів на основі освітньої робототехнічної платформи LEGO® MINDSTORMS® Education EV3;

зможуть долучитися до вирішення проблем зростаючих мегаполісів і розбудови розумної, зручної та доступної інфраструктури для їх мешканців.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/PX9f31ap68qcx41X8