Реєстрацію відкрито!

01.10.2019 13:20

Реєстрацію відкрито!

Шановні студенти та всі небайдужі до змін клімату, запрошуємо Вас на вебінар Екологічного моніторингу довкілля!

Ми проведемо загально-доступний вебінар, на якому продемонструємо, як можна здійснити моніторинг зміни довкілля, використовуючи супутникові дані з відкритих джерел.

В межах вебінару Ви зможете ознайомитися із відкритими джерелами супутникових даних та навчитися програмно реалізовувати алгоритми для роботи із геопросторовою інформацією аби використовувати супутникові дані в задачах екологічного моніторингу довкілля.

Заняття проведуть професіонали, що займаються обробкою супутникових даних і створенням програмних продуктів на їх основі.

Програма вебінару передбачає:

1. Ознайомлення із основами супутникових та геопросторових даних.

2. Ознайомлення із інструментами для роботи з геопросторовими даними.

3. Практичне застосування супутникових даних для екологічного моніторингу:

•  моніторинг стану земель;

•  оцінка динаміки змін лісових масивів;

•  моніторинг зростання міських агломерацій;

•  супутникові дані для протидії наслідкам надзвичайних ситуацій природного характеру (пожежі, повені тощо).


Вебінар відбудеться 15-го жовтня з 17:00 до 19:00. Участь безкоштовна. Посилання на вебінар буде надіслано незадовго до заходу всім, хто зареєструвався до 14-го жовтня 2019 р. 

Вебінар відбудеться в межах тижня програмування ЄС та ініціативи Meet-and-code, що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP. 

Для реєстрації, будь-ласка скористуйтесь посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZmR7QDb9JMh7e9IDs7WVSqPwOKtwmU8r-30563t1tdzP7eg/viewform 

#meetandcode#SAP4Good#codeEU