Майстер-клас з супутникового аналізу екологічної ситуації Землі

23.08.2019 15:50

У Києві відбудеться майстер-клас з супутникового аналізу екологічної ситуації Землі.

ГО Асоціація Ноосфера та Noosphere Engineering School долучаться до заходів в межах тижня програмування ЄС та ініціативи Meet-and-code, що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP

З радістю повідомляємо, що 5 і 6 жовтня у Києві на базі Noosphere Engineering School в Інституті космічних досліджень НАНУ-ДКАУ (NESKyivSRI) відбудеться дводенний майстер-клас з супутникового аналізу екологічної ситуації Землі для школярів 12-18 років. 

Програму ми розробили на основі результатів досліджень Інституту космічних досліджень НАНУ-ДКАУ з обробки супутникових даних Європейського космічного агентства, отриманих командою Noosphere Engineering School при ІКД NESKyivSRI у межах роботи над проектом ERA-PLANET програми Horizon2020 та навчальних матеріалів європейської мережі Copernicus Academy.

Під час навчання школярі:

- познайомляться з геопросторовими інформаційними системами;

- навчаться отримувати реальні супутникові дані з європейських супутників родини Sentinel;

- зрозуміють специфіку різних каналів даних, а також навчаться обробляти їх за допомогою мови програмування Python.

Співставляючи інформацію в різних каналах та в різних часових діапазонах, учні зможуть проаналізувати стан екології Києва та всієї планети.

Автор ідеї, натхненниця та організатор проекту - Наталія Миколаївна Куссуль, професор, доктор технічних наук, заступниця директора Інституту космічних досліджень НАНУ-ДКАУ та керівниця NESKyivSRI.

Участь безкоштовна, а реєстрація на захід відкриється з 1 вересня, тож слідкуйте за новинами Noosphere Engineering School, адже кількість місць обмежена!

#meetandcode  #SAP4Good  #codeEU