Робот "Андрєй" об'єднав робототехніків усієї України. Відео

02.10.2020 18:10

Вчора ми провели майстер-клас по збірці робота від робототехнічної команди CORE «From junior robotics to teenage engineering!» 

Ведучі та головний герой, авторський робот "Андрєй", знаходилися в лабораторії Інжинірингової школи Noosphere на базі ЧДТУ, в той же час учасники доєдналися до майстер-класу онлайн.

Географія гостей івенту приємно вражає – серед зареєстрованих учасників були молоді інженери поціновувачі робототехніки з Києва та області, Сумщини, Запоріжжя, Тернополя, Дніпра, Сміли, Івано-Франківська та Рівного, і навіть з містечка Малин Житомирської області.

Хлопці з команди CORE розповіли з чого варто починати створення власного робота, яку мову програмування слід обрати новачку та більш досвідченому інженеру тощо.

До речі, знайомтесь, це – робот "Андрєй": 

---
Ведучі поділилися секретами участі у всеукраїнських і міжнародних змаганнях (на кшталт BestRoboFest та FIRST Tech Challenge) та розповіли як спроєктувати, зібрати та запрограмувати «дорослого робота», здатного виконати запрограмовані завдання.

Цікавим досвідом для команди стала можливість відповісти на питання слухачів – аудиторія майстер-класу цікавилася різними аспектами робототехніки: 

- Які ресурси варто використовувати для вивчення мов програмування?
- Скільки часу зайняло будування робота?
- З якої мови ви порадите починати вчити програмування?

Формуючи відповідь на ці питання хлопці відкривали нові знання і для себе.

--- 
Дивіться відеозапис майстер-класу на нашому Youtube каналі:

---
Нагадаємо, «From junior robotics to teenage engineering!» – це унікальний майстер-клас для юних та талановитих українців від робототехнічної команди, що готується до міжнародних змагань в рамках FIRST Tech Challenge. Організатори, Noosphere Engineering School та команда CORE, прагнуть надихнути підлітків братися за нові цікаві технічні завдання і доводити їх до успішного завершення. Це дуже непросто, але результат вартий того! 

Подія відбулася в рамках тижня програмування ЄС та ініціативи Meet and Code. Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP ®. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, який у партнерстві з TechSoup впроваджує Програму технологічної підтримки НПО України.