Майстер-клас по збірці унікального робота

25.09.2020 17:00

Запрошуємо на майстер-клас «From junior robotics to teenage engineering!»

Подія безкоштовна та відкрита для всіх, хто цікавиться робототехнікою та програмуванням (вік учасників – від 12 до 25 років). Вперед за новими знаннями, навичками та враженнями!

Реєструйтесь за посиланням

ПРО ПОДІЮ

Робототехнічна команда CORE проведе майстер-клас по збірці унікального робота. Подія зацікавить тих, хто вже засвоїв напрямки Lego Mindstorms та Arduino і прагне освоїти навички конструювання «дорослих роботів».

Ведучі поділяться секретами участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з робототехніки, а також покажуть, як спроєктувати, зібрати та запрограмувати власного робота, здатного за обмежений час виконати поставлені завдання.

Хлопці команди CORE розкажуть, які завдання постають перед конструкторами, чим займаються інженери та програмісти при виконанні реальних завдань.

Час проведення: 1 жовтня, 16.00-18.00 Місце: онлайн [ZOOM]

«From junior robotics to teenage engineering!» – це унікальний майстер-клас для юних та талановитих українців від робототехнічної команди, що готується до міжнародних змагань в рамках FIRST Tech Challenge. Організатори, Noosphere Engineering School та команда CORE, прагнуть надихнути підлітків братися за нові цікаві технічні завдання і доводити їх до успішного завершення. Це дуже непросто, але результат вартий того!

ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ, чому сучасним підліткам важливо розвивати свої STEM-навички, практикувати інженерні принципи, слідкувати за інноваціями та цінувати роботу в команді. Захід покаже, як різні напрями робототехніки дозволяють поєднати теоретичні знання, отримані на уроках і практичні завдання, що виникають у нашому житті.

---

Подія відбувається в рамках тижня програмування ЄС та ініціативи Meet and Code. Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP ®. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, який у партнерстві з TechSoup впроваджує Програму технологічної підтримки НПО України.

Участь безкоштовна після реєстрації

 

#meetandcode #codeEU #SAP4Good #ГУРТзаряджає #NoosphereEngineeringSchool