Воркшоп з програмування від черкаської лабораторії

18.09.2020 09:55

Запрошуємо на практичний воркшоп від Noosphere Engineering School та робототехнічної команди CORE «We’re girls…and we CAN CODE IT!»

Подія безкоштовна та відкрита для всіх, хто цікавиться робототехнікою та програмуванням (вік учасників – від 12 до 25 років). Тож, вперед за новими знаннями, навичками та враженнями!

ПРО ПОДІЮ

22 вересня у Noosphere Engineering School в режимі реального часу дівчата-кодери продемонструють базові навички та компетенції створення авторського коду мовою Java, який запрограмує робота на виконання певної послідовності дій.

Учасники воркшопу зможуть створити власний код, надіслати його менторам та відразу перевірити його дію, наділивши спеціально створеного робота базовим функціоналом: рух вперед-назад, повороти, обертання, управління джойстиком, розкручування сервоприводу. Робот знаходитиметься у приміщенні, де будуть кодувати дівчата – тому кожен зможе одразу побачити як діє його авторський код.

Наприкінці воркшопу буде відзначено кращих учасників, чий унікальний код дозволить роботу найуспішніше виконати місію.

Реєструйтесь тут → bit.ly/Meet-n-Code-register-1
 


Ми прагнемо популяризувати кодування серед дівчат, поділившись знаннями та навичками у програмуванні, тому саме представниці прекрасного полу є менторами на нашому воркшопі! Новизна заходу – вперше в онлайн форматі буде проведено унікальний воркшоп з програмування на прикладі рóбота для змагань "FIRST Tech Challenge" українською мовою від дівчат-кодерів.

Використання мови програмування Java як однієї з найпопулярніших мов для бекенд-розробки, дозволить учасникам легко і просто зануритися у світ програмування. Менторство дівчат-кодерів допоможе зруйнувати гендерні стереотипи щодо професіоналізму дівчат в ІТ-сфері та залучити більше молоці (особливо дівчат) до кодування.

Захід відбувається в рамках тижня програмування ЄС та ініціативи Meet and Code , яка проводиться за фінансування корпорації SAP ®. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, який у партнерстві з TechSoup впроваджує Програму технологічної підтримки НПО України.

#meetandcode #codeEU #SAP4Good #ГУРТзаряджає #NoosphereEngineeringSchool