Вебінар "Екологічний моніторинг довкілля"

26.08.2019 22:18

15 жовтня 2019 року Noosphere Engineering School в Інституті космічних досліджень НАНУ-ДКАУ проведе загальнодоступний безкоштовний вебінар "Екологічний моніторинг довкілля на основі супутникових даних". 

Вебінар буде корисним та цікавим для всіх небайдужих до змін клімату, а особливо - для студентів-екологів, які зможуть підвищити свою кваліфікацію, здобувши нові знання. 

Заняття будуть проводити практикуючі фахівці з EOS – американської компанії з розробки інструментів для аналітики геоданих та супутникового моніторингу Землі,  Land Viewer – сервісу з обробки та аналізу зображень Землі в режимі реального часу, та Vision (Aspectum) – хмарної екосистеми для візуалізації і аналізу геоданих. А також експерти з Noosphere Engineering School в Інституті космічних досліджень НАНУ-ДКАУ #NESKyivSRI. Вони ознайомлять студентів із загальнодоступними джерелами супутникових даних та навчать їх програмно реалізовувати алгоритми для роботи із геопросторовою інформацією, аби використовувати супутникові дані в задачах екологічного моніторингу довкілля.

Вебінар відбудеться в межах тижня програмування ЄС та ініціативи Meet-and-code, що впроваджується Ресурсним центром Гурт у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

Програма вебінару передбачає:

1. Ознайомлення з основами супутникових та геопросторових даних.

2. Ознайомлення з інструментами для роботи з геопросторовими даними.

3. Практичне застосування супутникових даних для екологічного моніторингу: 

• моніторинг стану земель; 

• оцінка динаміки змін лісових масивів;

• моніторинг зростання міських агломерацій;

• супутникові дані для протидії наслідкам надзвичайних ситуацій природного характеру (пожежі, повені тощо).

По завершенні кожен студент отримає сертифікат учасника, а також доступ до комерційних платформ Land Viewer та Vision (Aspectum).

Дата проведення: 15 жовтня 2019 року, 17:00 – 19:00. Участь у вебінарі безкоштовна.

Реєстрація на вебінар відкриється на початку вересня. Слідкуйте за нашими новинами!

#meetandcode#SAP4Good#codeEU