Відкрито реєстрацію на майстер-клас

02.09.2019 16:58

Відкрито реєстрацію на майстер-клас із супутникового аналізу екологічної ситуації Землі.

У лабораторії Noosphere Engineering School в Інституті космічних досліджень НАНУ-ДКАУ відбудеться дводенний майстер-клас із супутникового аналізу екологічної ситуації Землі для школярів 12-18 років.

Раді повідомити, що відкрито реєстрацію на майстер-клас для школярів 7-11 класів із супутникового аналізу екологічної ситуації Землі! https://bitly.su/peJPnkFq

Нагадуємо, що ГО Асоціація Ноосфера та Noosphere Engineering School долучилися до заходів в межах тижня програмування ЄС та ініціативи Meet and Code, що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.

5 і 6 жовтня на базі Noosphere Engineering School в Інституті космічних досліджень НАНУ-ДКАУ відбудеться дводенний майстер-клас із супутникового аналізу екологічної ситуації Землі для школярів 12-18 років.

Програма розроблена на основі результатів досліджень Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України з обробки супутникових даних Європейського космічного агентства, отриманих командою Noosphere Engineering School при ІКД у межах роботи над проектом ERA-PLANET програми Horizon2020 та навчальних матеріалів європейської мережі Copernicus Academy.

Під час навчання школярі:

познайомляться з геопросторовими інформаційними системами;

навчаться отримувати реальні супутникові дані з європейських супутників родини Sentinel;

зрозуміють специфіку різних каналів даних, а також навчаться обробляти їх за допомогою мови програмування Python;

співставляючи інформацію в різних каналах та в різних часових діапазонах,  зможуть проаналізувати стан екології Києва та всієї планети.

Участь безкоштовна. Заповнити форму та подати заявку на участь у майстер-класі можна до 23 вересня.

Місце проведення події: Інститут  космічних досліджень НАНУ-ДКАУ, Київ, проспект Академіка Глушкова, 40.

Реєстрація: https://bitly.su/peJPnkFq.

#meetandcode#SAP4Good#codeEU