Тиждень важливих гостей в Інжинірингової школі

03.10.2016 17:37

Кінець вересня видався сприятливим для візитів в Noosphere Engineering School.

23 вересня до нас знову завітав другий Президент України Леонід Данилович Кучма. Цього разу з нагоди відкриття Space Lab Noosphere Engineering School. Нова лабораторія розташувалася в корпусі Фізико-Технічного факультету ДНУ ім. О. Гончара (корпус № 13).

Студенти і керівники Інжинірингової школи продемонстрували гостю технології тривимірного моделювання, обробки космічних знімків, отриманих за допомогою супутників і візуалізації даних. "Я в захваті від того, що побачив в лабораторії, - сказав Леонід Данилович. - Тут студенти під керівництвом досвідчених менторів розробляють малогабаритні ракетні апарати - від двигунів до систем управління. Ми повинні бути вдячні цим хлопцям за те, що вони захоплюються наукою і роблять важливі для майбутнього країни справи. Це дійсно талановита молодь".

А 28 вересня в Noosphere Engineering School приїхав з візитом заступник Міністра освіти України Максим Віталійович Стріха. Михайло Рябоконь, співзасновник Noosphere Engineering School, презентував йому лабораторії школи, оснащені високотехнологічним обладнанням, познайомив з проєктами студентів і фахівців: програмний комплекс управління вогнем артилерії ArtOS, мобільний додаток “Моя поліція”, марсохід та квадрокоптер власноручної збірки студентів. Також познайомили з проєктом CamTouch в авторстві Андрія Коноваленко, фіналіста Sikorsky Challenge. У 2014 році він отримав грант на розвиток від компанії Noosphere.

Максим Віталійович високо оцінив розробки школи. Ми домовилися підтримувати зв'язок і надалі співпрацювати!