8
лабораторій у 7 містах
20+
технічних експертів
300+
учасників
60+
проєктів

Інжинірингова школа Noosphere [або Noosphere Engineering School] – це мережа науково-технічних лабораторій на базі закладів вищої освіти України, відкритих та обладнаних громадською організацією «Асоціація Noosphere».

Noosphere Engineering School створює ефективну startup платформу для молодих спеціалістів України та інтегрує наукові підходи у бізнес-середовище. Лабораторії Інжинірингової школи Noosphere – це осередки інженерної творчості, де студенти та молоді вчені України можуть розвивати свої інноваційні ідеї, отримуючи технологічну та маркетингову підтримку, а також супровід досвідчених менторів та експертів Noosphere.

Ми підтримуємо молоді інноваційні стартапи і прагнемо, аби в Україні створювались високотехнологічні продукти світового рівня. Наш головний інструмент – ефективна взаємодія студентів, менторів, технічних експертів та бізнес-практиків. На волонтерських засадах ми ділимося науковими методами вирішення бізнес-задач та розширюємо можливості для майбутніх підприємців і науковців України.

Інжинірингова школа Noosphere [або Noosphere Engineering School] – це мережа науково-технічних лабораторій на базі закладів вищої освіти України, відкритих та обладнаних громадською організацією «Асоціація Noosphere».

Ми створюємо ефективну startup платформу для студентів і молодих інженерів України. Головний інструмент Noosphere Engineering School – ефективна взаємодія студентів, менторів, технічних експертів і бізнес-практиків. На волонтерських засадах ми ділимося науковими методами рішення бізнес-задач і розширюємо можливості для майбутніх підприємців, інноваторів, інженерів і вчених.

Ваші можливості

В рамках реалізації авторських проєктів студентів, молодих вчених, інженерів і підприємців України ми безкоштовно надаємо:

сучасне
обладнання
експертизу кваліфікованих менторів та технічних експертів
комфортні науково-технічні лабораторії на базі університетів
маркетингову
експертизу

З нами ви можете

Реалізувати свою ідею
Заснувати власний startup
Приєднатися до команди проєкту
Отримати практичний досвід і брати участь у створенні інноваційних продуктів світового рівня
Стати ментором проєкту
Ділитися експертизою з молодими талановитими людьми та долучитися до розвитку інноваційного середовища України
Відкрити лабораторію на базі закладу вищої освіти у вашому місті

Пріоритетні напрямки інженерії

Робототехніка та електроніка, IoT
Системи обробки, зберігання та передачі великих масивів даних
Альтернативна енергетика, екологічна інженерія
Ігрові
платформи
Освоєння космосу людиною
Інноваційна
археологія
Ефективне
природокористування
Нові
матеріали
Космічні дослідження
і технології
Комплекси та системи військового призначення

Партнери